Aktuality

PLATEBNÍ TERMINÁL PPL

19.07.2022

Vážení zákazníci,

dovolujeme si upozornit, že od 26.7. 2022 (úterý) do 30.7. 2022 (sobota) bude uzavřena provozovna pro prodej květin a doplňkové sortimentu.

Výdej a příjem zásilek PPL bude probíhat v běžnou provozní dobu prodejny.

Děkujeme za pochopení.

PLATEBNÍ TERMINÁL PPL

19.07.2022

Vážení zákazníci,

v současné době není možné platit zásilky PPL pomocí platební karty. Bohužel nedokážeme určit, kdy bude tato služba opět dostupná. Důvodem pro zrušení služby je porucha na platebním terminálu, který je ve vlastnictví společnosti PPL a ta je plně zodpovědná za jeho opravu a náhradu. Bohužel ani po pravidelných urgencích a výpadku trvajícím přes dva měsíce není zjednána náprava. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné komplikace.

PPL PARCELSHOP

2.6.2021, aktualizace 6.8.2021

Vážení zákazníci,

od 8.6.2021 zahajujeme spolupráci s přepravcem zásilek a spediční společností PPL CZ. V běžné otevírací době naší provozovny můžete využít služeb PPL PARCELSHOPu pro podání zásilky i vyzvednutí zásilky.

  • Vyzvednutí zásilky:

Zásilku je možné vyzvednout po doručení na naší provozovnu. O doručení zásilky budete informování pomocí SMS nebo e-mailu, současně s informací o doručení zásilky obdržíte i PIN kód pro vyzvednutí. Bez PIN kódu Vám zásilka nemůže být vydána. Akceptujeme i zásilky na dobírku při platbě v hotovosti. V naší provozovně LZE platit dobírku platební kartou.

  • Podání zásilky:

Objednávku přepravy a její platbu provedete on-line na stránkách společnosti PPL CZ. Vaši zásilku opatřenou štítkem pak pouze přinesete na naši provozovnu. Návod pro podání zásilky naleznete na následujícím odkaze:

Jak poslat balíček s PPL

Odkaz pro podání zásilky:

PPL – Balík pro tebe

  • Pravidla pro zásilky:

– Délka zásilky nesmí překročit 100 cm.

– Součet obvodu a délky zásilky nesmí překročit 300 cm.

– Maximální rozměr zásilky je 100 x 50 x 50 cm.

– Maximální hmotnost zásilky je 31,5 kg.

– Zásilka musí být opatřena etiketou.

Podrobná pravidla pro zásilky a jejich úpravu pro podání naleznete na odkazu níže:

Přepravní omezení a vlastnosti produktů.

X