O nás

Vítejte na stránkách vašeho květinářství.

Práce s květinami je moje celoživotní záliba. Z koníčku se postupně stala práce a od roku 2009 se floristice věnuji profesionálně. V roce 2011 jsem otevřela vlastní obchod ve Velkém Oseku, který současně slouží jako zázemí pro setkávání se zákazníky a pro realizaci zakázek.

Stálí zákazníci oceňují, že vazby, které si ode mě odnáší, jim přináší radost a potěšení dlouhou dobu. Proto je pro mě čerstvost použitých květin prvořadou podmínkou při jejich nákupu.

V roce 2009 jsem získala mezinárodně uznávaný diplom DFA – lektor odborného výcviku v oboru aranžování květin na holandské Groenhorst College v Ede. Během studia jsem se seznámila se zákulisím holandské burzy květin, prací holandských floristů a načerpala tak neocenitelné znalosti, které mi pomáhají vybrat ty pravé květiny pro Vás. V následujícím roce jsem získala prvenství v mistrovských floristických zkouškách na Mistrovské škole floristiky v Hradci Králové. Účastnila jsem se mnoha kurzů pořádaných předními českými i zahraničními floristy, především pak kurzů světově uznávaného floristy Gregora Lersche.

Specializuji se zejména na svatební floristiku, tvorbu interiérových dekorací a květinové vazby ke všem příležitostem.

Mám ráda vazby ve stylu lučních kytic nebo z netradičních exotických květin. Pro tyto příležitosti si květiny vybírám sama a spolupracuji jen s dodavateli, kteří dokážou vyhovět našim požadavkům. Neznamená to však, že nevyhovím Vašim jiným přáním.

Již několikátým rokem se podílím s dalšími nadšenci na aranžování květin v historických interiérech našich památek v rámci projektu organizovaného Slávkem Rabušicem. Naši tvorbu tak mohli vidět návštěvníci hradů a zámků Náměšť na Hané, Hrádek u Nechanic, Bučovice, Kunín, Litomyšl, Zlatá Koruna, Veveří a mnoha dalších.

X